O nás

Vítejte na naší klinice.

Na místě, kde jsme vám připraveni poskytovat nadstandardní a specializovanou fyzioterapeutickou péči, a to v nejbližším možném dostupném termínu. Ulevíme vašemu tělu od bolesti a nastavíme potřebný preventivní program.
Zároveň nabízíme vám, našim klientům, služby z oblasti regenerace a relaxace, a to formou fyzikální terapie nebo masáží.

Každý den se na vás těší náš tým odborníků – terapeutů, kteří ovládají širokou nabídku specializovaných technik pro řešení vašich obtíží.

Pokud se cítíte unavení a vyčerpaní, trápí vás bolesti a různá omezení v pohybu, pokud vám tyto nepříjemnosti dokonce brání ve vaší práci nebo oblíbeném sportu, neváhejte se na nás obrátit. 
Na návštěvu u nás nepotřebujete žádné doporučení od svého lékaře – pacienti si hradí péči sami. Naše moderní klinika vám nabízí příjemné prostředí, profesionální terapeuty a široký výběr termínů. 

Jsme připraveni vám poskytnout profesionální a odbornou fyzioterapeutickou pomoc. Vybraný terapeut diagnostikuje vaše potíže a sestaví pro vás terapii na míru. Vedle klasické terapie můžeme výsledek podpořit i terapií přístrojovou a příjemnými masážemi

Umíme pomoci nejen vašemu tělu, ale postaráme se i o to, aby si odpočinula vaše hlava a vy jste 
od nás odcházeli odpočatí, uvolnění, v dobré náladě a fyzické kondici.