Fyzioterapie

Trápí vás bolest zad nebo jste se ráno vzbudili a nemůžete hnout krkem? Stále dokola vás pobolívá kotník nebo váš pohyb omezují jiné potíže? Naši terapeuti tu jsou pro vás. Odhalí příčinu problému, který vás trápí, postarají se o nápravu a nastaví potřebnou prevenci. Svěřte sebe a své tělo do našich rukou. Na vašem zdraví nám záleží!

Co vše vyřeší Fyzioterapie?

· bolesti kloubů, svalů a páteře

· bolesti vzniklé přetížením při sportu či práci

· špatný pohybový vývoj u dětí

· vadné držení těla

· ploché nohy

· bolesti hlavy

· pomůže při rekonvalescenci po úrazech a operacích

Pokud k nám jdete poprvé, zvolte VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ. Je pro vás i pro nás nejdůležitější částí celého terapeutického procesu. Na první schůzce nám poskytnete co nejvíce informací, my vás pečlivě vyšetříme a objasníme důvod vašich obtíží. Hned poté vám představíme plán na jejich odstranění i možnosti potřebné prevence.

Potřebujete-li akutně pomoci, připravila pro vás naše klinika možnost rychlého – pohotovostního ošetření. Pokud vás postihly akutní bolesti nebo omezení v pohybu, které vyžadují rychlý zásah, zvolte tuto službu. 

Naši terapeuti se o vás postarají v příštích 24 – 48 hodinách. Uleví vám od bolesti a nastaví režim, s kterým vydržíte až do termínu vaší standardní terapie.

Jaké akutní potíže řešíme?

  • Zablokovaný krk a záda, která znemožňují pohyb
  • Akutní výron či natažený sval
  • Silnou pohmožděninu nebo poúrazový otok

Nevyhovuje-li vám žádný z nabízených termínů, kontaktujte nás na emailu info@a11care.cz nebo telefonu 778 957 771 a společně najdeme možnost, jak co nejdříve vaší bolesti ulevit.

Naše nabídka